خرید خاتم کاری اصفهان

آشنایی با هنر چشم نواز خاتم کاری روی مس

آشنایی با هنر چشم نواز خاتم کاری روی مس

علاوه بر آنکه برای تولید خاتم کاری می توان از زیر ساخت های چوبی استفاده کرد، در دهه های گذشته استفاده از زیر ساخت های مسی نیز برای تولید خاتم کاری متداول شده است.

هنرمند خاتم کار برای تهیه یک اثر خاتم خوب باید دقت و ظرافت بالایی بکار ببرد و هر اندازه خاتم ریز نقشی و منظم بودن طرح بیشتر باشد اثر نفیس تری تهیه و تولید می شود.

برای تهیه این نوع خاتم نیز از انواع مفتول های چوبی، استخوان، فلزی استفاده می شود که با ابزار مخصوص به طول ۳۰ سانتی متر و قطر ۱ الی ۵/۲ میلیمتر بریده می شود.

برای تولید خاتم کاری روی مس نیاز به استفاده از مفتول های سیمی می باشد که باید به صورت مثلثی برش داده شود و در نهایت طرح مورد نظر به دست خاتم کار ماهر ساخته شود.

محصولات متنوعی با استفاده از هنر خاتم کاری روی مس تولید می شود از جمله انواع گلدان خاتم کاری که بسیار زیبا می باشند و رنگ مس در کنار زیبایی هنر خاتم زیبایی اثر را دو چندان نموده است.

خرید خاتم کاری روی مس این روزها رواج فراوانی داشته که نشان از تاثیر گذاری این هنر در بین هنر دوستان می باشد.

ظروف خاتم کاری روی مس توانسته است سهم خوبی از بازار فروش هنر خاتم کاری اصفهان را به خود اختصاص داده. زیبایی و تنوع محصولات خاتم روی مس یکی از دلایل محبوبیت این محصول هنری شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات خاتم کاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده، خرید میناکاری آنلاین را با ما تجربه کنید.

 برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن