ساعت دیواری خاتم کاری اصفهان

بهترین قیمت ساعت خاتم کاری را با ما تجربه کنید

بهترین قیمت ساعت خاتم کاری را با ما تجربه کنید

هنر خاتم کاری که یکی از هنر های تزئین چوب می باشد، کار روی محصولات چوب یکی از حرفه‌های اصیل و زیبای ایرانی می باشد.

این هنر اصیل برای تزئین انواع جعبه، ساعت، قاب عکس و بسیاری از محصولات دیگر استفاده می شود. هنر تزئین چوب با اشکال هندسی منتظم از جنس فلز، چوب و استخوان.

یکی از محصولات زیبا که به کمک هنر خاتم کاری ساخته می شود، ساعت خاتم کاری می باشد که می تواند ابعاد و طرح های متنوعی داشته باشد.

خرید ساعت خاتم کاری می تواند یک هدیه مناسب برای مناسبت های مختلف باشد، هدیه ای که زیبایی و ظرافت را در هم تلفیق کرده و می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

اساتید هنرمند خاتم کار  با تلفیق هنر مینا و خاتم کاری ساعت خاتم کاری زیبا و ارزنده ای را تولید می کنند که دارای یک صفحه میناکاری نفیس به همراه یک قاب خاتم نفیس می باشد.

اگر شما به دنبال یک هدیه زیبا با قیمت مناسب می باشید با توجه به مناسب بودن قیمت ساعت دیواری طرح خاتم کاری می توان این محصول بهترین هدیه می باشد.

می توان به جرات گفت که در تولید خاتم کاری اصفهان از بهترین مواد اولیه استفاده می شود و با کمال دقت و ظرافت در تهیه این محصول منجر به تولید بهترین و مرغوب ترین محصولات خاتم کاری شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات خاتم کاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده، خرید میناکاری آنلاین را با ما تجربه کنید.

 برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : ۶۸۰۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن