جعبه خاتم کاری اصفهان

جشنواره زمستانه فروش جعبه خاتم کاری اصفهان

جشنواره زمستانه فروش جعبه خاتم کاری اصفهان

ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع دستی جهان می باشد. صنعت خاتم کاری ایران نیز یکی از صنایع دستی با سابقه درخشان و پیشینه غنی ایرانی می باشد.

صنایع دستی بدیل و زیبای ایرانی نشان از استعداد، ایتکار و خلاقیت هنرمندان ایرانی دارد و همچنین نشان علاقه ایرانیان به هنر و خلق آثار هنری دارد.

این حقیقت دارد که یکی از دلایل دوام و ماندگاری هر ملتی صنایع دستی آن ملت می باشد. ایران از بعد تنوع صنایع دستی دارای پیشینه غنی می باشد.

یکی از هنر های دستی محبوب هنر خاتم کاری می باشد که دارای پیشینه غنی می باشد، خاتم کاری هنر آراستن چوب با استفاده از فلز، استخوان و چوب های رنگین می باشد به عنوان مثال جعبه خاتم کاری جواهرات که زیبایی مثال زدنی دارد.

در هنر خاتم کاری هنرمند خاتم کار باید به فنون نجاری، حکاکی، منبت و …. آشنا باشد و همچنین قدرت شناسایی رنگ ها را نیز داشته باشد. در تولید یک محصول خاتم کاری اعلاء باید هندسه به خوبی پیاده سازی شده باشد و قرینه سازی به خوبی انجام گیرد.

هنر خاتم کاری که در واقع هنر آراستن زیر ساخت های چوبی و مسی با استفاده از چند ضلعی‌های منظم با تعداد اضلاع متفاوت که با خلاقیت هنرمند خاتم کار در کنار یکدیگر طرح های بینظیری را خلق می کند.

با توجه به مناسب بودن قیمت جعبه خاتم کاری می توان گفت این محصول هنری زیبا و چشم نواز می تواند یک هدیه زیبا و ماندگار برای کسانی باشد که به هنر علاقه من می باشند.

برای مشاهده تنوع محصولات  و خرید در  جشنواره زمستانه فروش جعبه خاتم کاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده و از خرید کالای اصل و با کیفیت ایرانی لذت ببرید.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : ۲۱۹۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن