جعبه خاتم کاری اصفهان

جعبه خاتم کاری شده چی بخریم

جعبه خاتم کاری شده چی بخریم

شاید شما هم به دنبال یک جعبه زیبا که ساخته شده به دست هنرمندان ایرانی و از صنایع دستی کشورمان باشد، که علاوه بر زیبایی ظاهری کاربردی نیز باشد.

جعبه خاتم کاری شده اصل، یک گزینه مناسب می باشد، یک جعبه زیبای چوبی که به دست هنرمندان خاتم کار اصفهانی به زیبایی زینت داده شده است. خاتم کاری اصفهان یکی از برترین نمونه های خاتم کاری کشور می باشد.

برای خرید یک جعبه خاتم کاری باید به یکسری موارد توجه نمائید، اولین مورد اینکه ابعاد جعبه را باتوجه به نیاز خود انتخاب کنید به عنوان مثال یک جعبه خاتم کاری بزرگ شاید برای تزئین روی یک میز مناسب نباشد.

اما مورد دیگه ای که باید به آن توجه کرد نوع چوب مورد استفاده برای زیر ساخت این محصول خاتم کاری می باشد، چوب مورد استفاده باید از نوع مرغوب و با کیفیت باشد.

در واقع کیفیت مواد اولیه مورد استفاده برای تهیه یک اثر هنری می تواند تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی اثر هنری تولید شده داشته باشد، در صورت بی کیفیت بودن مواد مصرفی ارزش هنری این محصول پیین می آید.

هنگام خرید یک جعبه خاتم کاری اصفهان به این نکته توجه داشته باشید که  رنگ کاری و روکش دادن محصول بایستی ماهرانه و بدون خدشه و هر عیبی باشد، همچنین یکنواخت بودن رنگ و مصالح به کار رفته در ساخت خاتم بسیار مهم می باشد.

اگر به دنبال خرید یک جعبه خاتم کاری شده مرغوب می باشید باید توجه کنید که  تمامی گل ها و اشکال درسطح کار و زوایا و اضلاع قرینه باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری ارزان  به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  ۲۱۹۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن