خرید خاتم کاری اصفهان

خاتم کاری نمادی از فرهنگ و هنر ایرانی

خاتم کاری نمادی از فرهنگ و هنر ایرانی

صنایع دستی هر کشوری نمادی از فرهنگ و هنر آن می باشد پس لزوم احیاء و زنده سازی برخی از صنایع دستی که به مرور زمان دستخوش فراموشی شده اند امری ضروری می باشد، در واقع این صنایع دستی هستند که می توانند پل ارتباطی فرهنگی بین ملل باشند.

کشور ما ایران با دارا بودن تنوع بینظیری از صنایع به عنوان یکی از سه کشور بزرگ تولید کننده صنایع دستی در جهان می باشد که نشان از غنای فرهنگی کشور ما دارد. میناکاری، قلمزنی، قلمکاری، خاتم سازی و …. تنها بخش کوچکی از صنایع دستی ایرانی می باشد.

هنر خاتم کاری یکی از هنرهای دستی ایرانی می باشد که در چندین شهر به طور مستمر و حرفه ای تولید می شود. این هنر در شهر های اصفهان، شیراز و تهران به طور گسترده ای تولید شده اما به جرات می توان گفت بهترین خاتم کاری ایران در شهر اصفهان تولید می شود.

با توجه به اینکه هنر خاتم کاری یک هنر وقت گیر می باشد و برای تهیه یک اثر نفیس نیاز به صرف وقت و صبر زیادی می باشد بالطبع قیمت خرید جعبه خاتم کاری شده اصل نسبت به مدل های با کیفیت پایین بالاتر می باشد که این نتیجه صرف وقت و انرژی برای تولید یک محصول اصیل می باشد.

همانطور که گفته شد هنر خاتم کاری از هنر های اصیل و کهن ایرانی می باشد که در بسیاری از شهر های ایران از جمله شیراز نیز تولید می شود اگر به بازار های سنتی این شهر بروید حتما انواع جعبه خاتم کاری شیراز را خواهید دید که نشان از ذوق و سلیقه هنری هنرمند خاتم کار دارد.

از مهمترین ویژگی های صنعت خاتم کار تنوع محصولات آن می باشد. از ویژگی های یک محصول خاتم کاری مرغوب علاوه بر ظرافت و دقت بکار رفته شده توسط هنرمند خاتم کار به مواد اولیه مورد استفاده نیز بستگی دارد.

برای مشاهده تنوع محصولات خاتم کاری و خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری به وب سایت تک سبد مراجعه نموده. با خرید از ما کیفیت و اصالت صنایع دستی را تجربه خواهید کرد.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید
قیمت : ۴۹۰۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن