جعبه خاتم کاری اصفهان

خرید آنلاین جعبه جواهرات خاتم کاری ارزان

خرید آنلاین جعبه جواهرات خاتم کاری ارزان

یکی از انواع صنایع دستی مرتبط با تزئین چوب که دارای تاریخ و پیشنیه غنی می باشد هنر خاتم کاری می باشد. شواهد حاکی از آن می باشد که این هنربه دست ابراهیم پیامبر پایه گذاری شده است.

انواع مختلف هنر برای آراستن محصولات چوبی وجود دارد که یکی از انواع آن که دارای محبوبیت خاصی هم می باشد هنر خاتم کاری اصفهان می باشد.

در هنر خاتم کاری از اتواع چوب رنگی برای پدید آوردن طرحی زیبا و هندسی بر روی زیر ساخت های چوبی و مسی استفاده می شود، البته در گذشته بیشتر از استخوان شتر استفاده می شده است.

اصفهان که یکی از قطب های تولید صنایع دستی کشور محسوب می شود نیز در طراحی و تولید صنایع خاتم کاری دارای سابقه ای درخشان و طولانی می باشد.

از جمله محصولات خاتم کاری کاربردی می توان به جعبه جواهرات خاتم کاری اشاره کرد که به دلیل ابعاد متفاوت، طرح های مختلف بسیار مورد پسند می باشد.

گاهی هنر خاتم در کنار سایر هنر ها مانند هنر مینیاتور بر روی جعبه خاتم کاری پیاده سازی می شود تا زیبایی اثر را دوچندان نماید.

علاوه بر شهر اصفهان در سایر شهر ها نیز می توان صنایع خاتم کاری را دید، زیرا هنر متعلق به مکان و زمان خاصی نمی باشد و تنها یک روح هنر جو نیاز است.

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید جعبه خاتم کاری اصل  به لینک زیر مراجعه نموده. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از مزایای همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  ۲۱۹۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن