جعبه خاتم کاری اصفهان

خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری اصل

خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری اصل

ایران به عنوان یکی از سه کشور برتر تولید کننده صنایع دستی در جهان شناخته شده است و این نشان از فرهنگ غنی و هنر دوستی ایرانیان داردو آما نشان می دهد که آمار صادرات صنایع دستی نسبت به سال های گذشته رشد چشم گیری داشته است و این می تواند منجر به درآمد زایی ارزی خوبی شود.

به جرات می توان گفت یکی از ارکان اصلی که بشر به کمک آن توانسته است مبانی تمدن و فرهنگی خود را حفظ و منتقل کند، صنایع دستی می باشد که با استفاده از مواد اولیه بومی هر منطقه ای برای رفع احتیاجات خود تولید کرده اند و نسل به نسل منتثل شده است.

با توجه به این نکته که پیش بینی های صورت گرفته نشان از وابستگی اقتصاد جهان به صنایع دستی دارد، بنابراین نیاز به توجه بیشتر به صنایع دستی و حفظ آنها امری ضروری محسوب می شود که می تواند آینده افتصادی کشور را تا حدی تضمین نماید.

ایران با توجه به دارا بودن حجم وسیعی از صنایع دستی می تواند در این زمینه بسیار موفق ظاهر شود، از مهمترین صنایع دستی ایرانی می توان به قالی بافی، گلیم بافی، میناکاری، فیروزه کوبی، خاتم کاری و مینیاتور اشاره کرد.

خاتم کاری از جمله صنایع دستی اصیل و با قدمت و فرهنگ غنی در ایران می باشد که می توان با تمرکز بر روی تولید محصولات مختلف این هنر از جمله جعبه خاتم کاری شده اصل بازار این محصولات را احیا کرده و جان تازه ای به این هنر داد.

هنر خاتم کاری در شهر های اصفهان و شیراز به طور وسیعی تولید می شود. اگر به شهر تاریخی و فرهنگی شیراز سفر کردید می توانید جعبه خاتم کاری شیراز را به عنوان هدیه ای چشم نواز از این شهر با خود همراه داشته باشید و لحظات خوش سفر به این شهر را برای خود تداعی کنید.

برای مشاهده تنوع محصولات صنایع دستی و خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده.خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از مزیت های همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید
قیمت : ۴۹۰۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن