جعبه خاتم کاری اصفهان

خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری شیراز

خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری شیراز

یکی از هنر های اصیل ایرانی که از گذشته آن اطلاعات چندانی در دست رس نمی باشد، هنر خاتم کاری بوده که با استفاده از چوب، فلز و استخوان برای تزئین سطوح مورد استفاده قرار می گیرد. قدیمی ترین نمونه های خاتم کاری در ایران مربوط به عصر صفویه می باشد که اوج پیشرفت این هنر زیبا و اصیل می باشد.

خاتم کاری از جمله هنر های دستی می باشد که نیاز به صبر و حوصله زیباد استاد خاتم کار دارد و هر چه نقوش خاتم کاری ریزتر و با طرافت تر باشد مرغوبیت و ارزش هنر خاتم کاری بیشتر بوده اما باید خاطر نشان کنیم که مرغوبیت مواد اولیه نیز بسیار مهم می باشد.

یکی از محصولات خاتم کاری که به دلیل زیبایی و کاربردی بودن بسیار مورد توجه اهل هنر و خاتم دوستان می باشد، جعبه جواهرات خاتم کاری می باشد. اگر قصد خرید این جعبه هنری زیبا را دارید باید به یکسری نکات توجه کنید تا یک محصول اصل و با کیفیت تهیه نمائید.

یک جعبه خاتم کاری شده اصل علاوه بر اینکه دارای نقوش ریز می باشد دارای سطحی صاف و یکنواخت بوده و هیچ قسمتی از سطح خاتم خالی نمی باشد و لاک مخصوص خاتم کاری بر روی کلیه سطح خاتم به طور یکنواخت پوشیده شده است.

در ساخت جعبه خاتم کاری شیراز از چوب های طبیعی استفاده می شود که دارای ثبات رنگ می باشند و به هیچ وجه رنگ آنها تغییر نمی کند. در یک خاتم کاری مرغوب حتی چوب های غیر طبیعی مورد استفاده نیز باید دارای رنگ ثابت باشند که به هیچ عنوان تغییر رنگ ندهد.

سطح خاتم کاری که شما می خرید در صورت داشتن کیفیت بالا کاملا باید یکسان و همتراز باشد و هیچ گونه فرو رفتگی با برآمدگی در آنوجود نداشته باشد و کلیه نقوش و گل های بکار رفته در خاتم کاری باید دارای تقارن بوده و قرینه باشند.

برای مشاهده مجموعه ای کم نظیر از متنوع ترین صنایع دستی ایرانی و خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری ارزان قیمت با بهترین کیفیت به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل از تخفیفات ویژه این وب سایت بهرمند شوید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : ۴۹۰۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن