خرید خاتم کاری اصفهان

خرید اینترنتی خاتم کاری اصفهان

خرید اینترنتی خاتم کاری اصفهان

هنری اصیل و چشم نواز که دارای پیشینه ای کهن در ایران بوده و برای تزئین سطح چوب مورد استفاده قرار میگیرد در این هنر زیبا با استفاده از چند ضلعی‌های منظم ساخته شده از استخوان، چوب رنگین و فلز برای آراستن سطوح چوبی استفاده می شود. هنر خاتم کاری به دلیل قدمت طولانی و زیبایی چشم نواز بسیار محبوب واقع شده است.

محبوبیت هنر خاتم کاری به اندازه ای می باشد که در هر خانه ایرانی حداقل یک یا چند اثر خاتم کاری می بینید. محصول خاتم کاری درجه یک کار بسیار منظمی می باشد که نشان از صبر و حوصله هنرمند خاتم کار دارد از دیگر ویژگی های یک اثر خاتم کاری مرغوب می توان به ریزتر بودن مفتول برنج مورد استفاده در این اثر اشاره کرد.

هنر خاتم کاری به دلیل زیبایی و ظرافت برای تولید محصولات فاخر ولوکس مانند جعبه جواهرات خاتم کاری مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول زیبا می تواند علاوه بر جنبه تزئینی و لوکس خود به طور کاملا کاربردی مورد استفاده قرا گیرد و مامن امنی برای جواهرات شما باشد.

اگر قصد خرید یک جعبه خاتم کاری شده اصل را دارید باید به کیفیت کار توجه کنید، ریز نقش بودن و منظم بودن کار نشان از مهارت هنرمند خاتم کار دارد. در تولید یک اثر مرغوب و با کیفیت علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب در چسباندن و زیر سازی محصول دقت بیشتری بکار بره می شود.

خرید جعبه خاتم کاری جواهرات می تواند یک گزینه مناسب به عنوان هدیه برای مناسبت های مختلف باشد. این محصول علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی نیز می باشد. یک محصول خاتم کاری مرغوب علاوه بر ریز نقش بودن باید دارای سطحی صاف و سیقلی باشد و هیچ جای خاتم نباید خالی باشد.

هنر خاتم کاری در شهر اصفهان و شیراز توسط هنرمندان چیره دست خاتم کار تولید می شود، اگر به شهر اصفهان یا شیراز سفر کردید و قصد خرید یک محصول زیبا را دارید ما به شما خرید خاتم کاری را پیشنهاد می کنیم.

برای مشاهده تنوع محصولات خاتم کاری اصفهان  و خرید جعبه جواهرات خاتم کاری شده اصفهان به صورت اینترنتی به لینک زیر مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات فصلی بهرمند شوید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : ۴۹۰۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن