جعبه خاتم کاری اصفهان

خرید جعبه خاتم کاری اصفهان با تخفیف ویژه

خرید جعبه خاتم کاری اصفهان با تخفیف ویژه

هر آنچه که زیبا باشد می تواند انسان را به خود جذب کند و میل به تکرار دیدن آن را در انسان به وجود می آورد. انسان که فطرت زیبا جو دارد به دنبال زیبایی هنر می باشد و از دیدن آثار هنری لذت میبرد و خواهان تکرار آن می باشد.

یکی از هنر های تزئین چوب، هنر اصیل و زیبای خاتم کاری می باشد که موجب برقراری ارتباط حسی و تعاملی بیننده با زیبایی اثر هنری خاتم کاری می شود.

خاتم کاری هنر آراستن محصولات چوبی به صورت موزائیکی با مثلث های رنگین می باشد، تاریخچه پیدایش هنر اصیل خاتم کاری در ایران به زمان صفویان برمی گردد.

از جمله آثار هنری خاتم کاری نفیس این دوران می توان به درب مدرسه‌ی سلطانی چهارباغ اصفهان واقع در بازار هنر این شهر اشاره کرد که نمونه ای از شکوه و جلال هنر خاتم کاری اصفهان می باشد.

یکی از آثار نفیس خاتم کاری، جعبه جواهرات خاتم کاری می باشد که زیبایی چشم نواز این محصول در کنار کاربردی بودن آن موجب محبوبیت این محصول نفیس ایرانی شده است.

یک جعبه جواهرات خاتم کاری می تواند تنها سطح بیرونی آن با هنر خاتم آراسته باشد و سطح داخلی آن برای استفاده راحت آستر کشی شده باشد یا حتی می تواند سطح داخلی آن نیز با هنر خاتم کاری تزئین شده باشد.

یکی از نکات مهم در تولید محصول با کیفیت خاتم کاری استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در کنار تجربه، دقت و ظرافت می باشد که منجر به تولید محصولی ارزنده و فاخر می شود.

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری ارزان به لینک زیر مراجعه نموده و از یک خرید راحت و مطمئن لذت ببرید. با ما همراه باشید.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  ۲۱۹۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن