خرید خاتم کاری اصفهان

خرید خاتم کاری اصفهان را در جشنواره عیدانه

خرید خاتم کاری اصفهان را در جشنواره عیدانه

یکی ازانواع مختلف صنایع دستی اصیل ایرانی که برای تزئین چوب و به تازگی برای تزئین بر روی مس مورد استفاده قرار می گیرد، هنر زیبا و چشم نواز خاتم کاری می باشد.

هنر خاتم کاری دارای پیشینه ای غنی و قدیمی می باشد، پیشینه ای که روایات آن را به حضرت ابراهیم (ع) نسبت می دهد و این هنر اصیل را معجزه این پیامبر می دانند.

هنر خاتم کاری اصفهان یکی از زیباترین و چشم نواز ترین هنرهای تزئین چوب می باشد که به دست هنرمندان اصفهانی تهیه و تولید می شود.

یکی از انواع محصولات خاتم کاری پر مصرف و صد البته پر طرفدار در بین خانم ها، جعبه جواهرات خاتم کاری می باشد که علاوه بر تزئینی بودن دارای جنبه کاربردی نیز می باشد.

جعبه خاتم کاری می تواند در ابعاد مختلف تولید شود و مورد استفاده قرار گیرد، میزان کیفیت و ارزش این هنر زیبا به میزان دقت و دقتی که برای این محصولات گذاشته می شود بستگی دارد.

هنر خاتم کاری در سایر شهر های ایران نیز تهیه و تولید می شود اما خاتم کاری اصفهان دارای کیفیت و ارزش هنری بالاتری می باشد.

شما می توانید با خرید انواع محصولات خاتم کاری اصفهان به عنوان هدیه، زیبایی را به دوستان خود هدیه دهید، هدیه ای جاودانه که ذوق و هنر، هنرمند اصفهانی را به رخ می کشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : ۲۱۹۰۰  تومان

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن