خرید خاتم کاری اصفهان

خرید محصولات خاتم کاری، حمایت از کالای ایرانی

خرید محصولات خاتم کاری، حمایت از کالای ایرانی

حمایت از کالای ایرانی تنها مختص محصولات مدرن و پوشاک ایرانی نمی شود، بلکه بحث حمایت از صنایع دستی ایرانی به دلیل بومی بودن این صنایع و عدم وابستگی و تاثیر پذیری از تحریم های صورت گرفته، بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد.

ایران با دارا بودن تنوع بینظیر از صنایع دستی در مناطق مختلف که به نوعی ذوق، هنر و فرهنگ ایرانی را به نمایش می گذارد، نیاز به توجه و حمایت بیشتری دارد، زیرا این صنایع می تواند به طور چشم گیری در توسعه صادرات غیر نفتی و رونق اشتغال زایی تاثیر بسزایی داشته باشد.

یکی از انواع هنر های دستی ایرانی که در چندین شهر بزرگ ایران در حال تولید می باشد، هنر خاتم کاری بوده، هنری که آداب، فرهنگ، هنر و ذوق ایرانی را به نملیش می گذارد و به دلیل تنوع محصولات و کاربردی بودن دارای طرفداران زیادی می باشد.

آیا تا بحال به میدان نقش جهان اصفهان رفته اید؟ تنوع محصولات خاتم کاری این شهر نشان از خلاقیت هنرمندان خاتم کار اصفهانی دارد، به عنوان مثال جعبه خاتم کاری جواهرات محصولی که می توان تنوع طرح خاتم، اندازه و طرح خود جعبه را بسیار دید.

اما باید توجه کنید که این محصولات دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی باشند به عنوان مثال قیمت یک جعبه خاتم کاری شده اصل در مقابل نمونه های تقلبی و بی کیفیت قدر مسلم بالاتر می باشد، اما این نتیجه مواد اولیه مرغوب و همچنین دقت و وسواس بکار برده شده برای تولید این اثر هنر می باشد.

هرن خاتم کاری دارای پیشینه ای کهن در ایران می باشد و علاوه بر شهر اصفهان در شیراز و تهران نیز تولید می شود. هنری که می تواند در امر اشتغال زایی و امر درآمد های ارزی غیر وابستهبه نفت نقش بسزایی را ایفا کند.

برای مشاهده  تنوع محصولات خاتم کاری اصفهان و خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری به فروشگاه اینترنتی تک سبدمراجعه نموده و از خرید کالای اصل و با کیفیت به همراه تخفیفات ویژه برمند شوید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : ۴۹۰۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن