خرید خاتم کاری اصفهان

خرید محصولات خاتم کاری اصیل اصفهان

خرید محصولات خاتم کاری اصیل اصفهان

صنایع دستی هر سرزمینی ریشه در فرهنگ و تمدن آن منطقه دارد، هنرهای دستی به ان دسته از صنایع گفته می شود که بدون نیاز به فن آوری جدید و تنها با استفاده از تخصص های سنتی و بومی طراحی و تولید می شود.

بیشتر مواد مورد استفاده برای ساخت صنایع دستی در داخل کشور تولید می شود و این به همین دلیل می باشد که رشد و توسعه این هنر ها می تواند موجب رشد اقتصادی کشور شود از جمله هنر خاتم کاری اصفهان.

هنر خاتم کاری از آن دسته هنر ها می باشد که تنها با استفاده از یکسری ابزار آلات ساده و با استفاده از مواد اولیه همچون چوب، استخوان و مفتول فلزی ساخته می شود.

خاتم کاری هنری با پیشینه غنی در ایران می باشد که برای تزئین محصولات چوبی و مسی مورد استفاده قرار می گیرد، منبر مسجد جامع شیراز یکی از نمونه های تاریخی این هنر در ایران می باشد.

استفاده از خاتم کاری به عنوان هدیه می تواند یک انتخاب درست و هوشمندانه باشد که می تواند زیبایی هنر را در کنار قیمت مناسب با هم داشته باشد.

به عنوان مثال با توجه به مناسب بودن قیمت جعبه خاتم کاری این محصول می تواند یک گزینه مناسب برای هدیه دادن به افرادی باشد که به هنر علاقه مند هستند و از دیدن آثار هنری به وجد می آیند.

با ورود به بازار های سنتی شهر های شیراز، اصفهان و تهران شما شاهد فروش جعبه خاتم کاری ساخته شده به دست نرمندان خاتم کاری این شهر ها می باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی خاتم کاری اصفهان به لینک مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : ۲۱۹۰۰  تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن