خرید خاتم کاری اصفهان

خرید هدیه تبلیغاتی خاتم کاری اصفهان

خرید هدیه تبلیغاتی خاتم کاری اصفهان

هنر خاتم کاری یکی از انواع هنر های تجسمی تزئین چوب می باشد که دارای پیشینه ای چندهزار ساله می باشد، هنری که در گذشته بیشتر با استفاده از استخوان ساخته میشده است.

روایات حاکی از آن می باشد که پیشینه هنر خاتم کاری به زمان حضرت ابراهیم برمیگردد و آن را معجزه حضرت ابراهیم (ع) دانسته اند. هنری اصیل برای زینت بخشیدن به لوحه های چوبی.

هنر خاتم کاری جز آن دسته از هنرهای تجسمی می باشد که برای تهیه و تولید آن نیاز به صرف وقت زیاد، دقت و ظرافت بالایی می باشد تا اثر خلق شده دارای کیفیت و ارزش هنری بالاتری باشد.

هنر خاتم کاری در شهر اصفهان توسط هنرمندان چیره دست و ماهر تولید می شود و از جمله محصولات خاتم کاری این منطقه می توان به جعبه خاتم کاری اصفهان اشاره کرد.

صنایع دستی می توانند به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه تبلیغاتی انتخاب شوند، زیرا علاوه بر بعد مادی، ارزش معنوی و روح هنر نواز این محصولات است که آنها را شاخص نموده است.

شما می توانید با خرید جعبه خاتم کاری ارزان قیمت به عنوان هدیه خاتم کاری، برند و نام سازمان خود را جاودانه نمائید و هدیه ای چشم نواز به مشتریان خود بدهید.

یکی از دلایل انتخاب هدایای تبلیغاتی از جنس صنایع دستی به دلیل تاثیر مثبت روانی می باشد که این آثار در روح و روان افراد دارد و در کنار زندگی دیجیتال و پرمشغله، آرامش را به ارمغان می آورد.

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید خاتم کاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده و از خرید کالای اصل و مرغوب لذت ببرید.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  ۲۱۹۰۰  تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن