ساعت دیواری خاتم کاری اصفهان

ساعت دیواری خاتم کاری اصفهان هدیه ای ماندگار

ساعت دیواری خاتم کاری اصفهان هدیه ای ماندگار

یکی از هنر های دستی زیبا و جذاب که برای تولید آن نیاز به دقت و ظرافت بالایی می باشد هنر خاتم کاری یا خاتم سازی می باشد که متشکل از چند ضلعی هایی با تعداد اضلاع مختلف و منتظم که با ظرافت و دقت در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

هنر خاتم سازی یکی از صدها هنر آراستن چوب می باشد که بر روی محصولات مختلفی پیاده سازی می شود. یکی از این محصولات ساعت خاتم کاری می باشد که ترکیبی زیبا و ارزنده از هنر و صنعت می باشد.

قاب  این ساعت به زیبایی با هنر دست استادان خاتم کار اصفهان آراسته شده است و زیبایی این هنر توانسته گذر ثانیه ها را دلپذیر نماید. هنر خاتم کاری اصفهان توانسته است در این ساعت به زیبایی به رخ کشیده شود.

این ساعت خاتم کاری که به راستی تلفیق زیبایی هنر و کارایی صنعت را در خود جای داده استمی تواند زینت بخش دیوار اتاق خانه یا محل کار شما باشد. این ساعت خاتم کاری نفیس می تواند یک گزینه مناسب برای رستوران های سنتی باشد.

یکی از دلایل محبوب بودن هنر خاتم کاری نظم و ظرافت بکار رفته در کنار هم نشاندن چند ضلعی های سازنده این هنر می باشد که آرامشی بی بدلیل را به شما هدیه می دهد.

در ساخت این ساعت زیبا می تواند از هنر های دیگر از جمله میناکاری استفاده شود که زیبایی و تاثیر گذاری این اثر هنری را دوچندان می کند. از جمله هنر های تلفیقی با هنر خاتم کاری می توان به هنر میناکاری اشاره کرد.

خرید ساعت خاتم کاری می تواند به عنوان یک هدیه ای زیبا و ماندگار برای کسانی باشد که به هنر علاقه مند هستند و روح هنر دوست آنها با دیدن این اثر زیبا و فریبنده اغنا می شود. ساعت خاتم کاری اصفهان یکی از بهترین نمونه های این محصول می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به لینک زیر مراجعه نمائید و از یک خرید راحت و مطمئن لذت ببرید.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : ۹۵۰۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن