خرید خاتم کاری اصفهان

فروش اینترنتی انواع محصولات خاتم کاری اصفهان

فروش اینترنتی انواع محصولات خاتم کاری اصفهان

با توجه به اینکه نقش صنایع دستی در حوزه رشد اقتصادی و صادرات غیر نفتی بسیار واضح و مربهن می باشد و همچنین منجر به افزایش زمینه های اشتغال زایی و کارآفرینی می شود که نقش بسزایی در سطح زندگی داشته است.

از دیگر تاثیرات صنایع دستی می توان به فراهم آوردن بستری مناسب برای معرفی هر چه بهتر فرهنگ و هنر ایرانی می باشد، هنر خاتم کاری اصفهان نیز توانسته است در این زمینه بسیار درخشان عمل کند.

هنر خاتم کاری که یکی از اصیل ترین هنر های تزئین محصولات چوبی می باشد این روزها بر روی زیر ساخت های مسی نیز پیاده سازی می شود.

این هنر زیبا که در آن رعایت تناسب و تقارن حرف اول را می زند از کنار هم قرار دادن  چند ضلعی های بسیار کوچکی به صورت منظم و با حالت های پنج ضلعی، شش ضلعی، هفت ضلعی، هشت ضلعی و یا ده ضلعی ساخته می شود.

محصولات بسیاری توسط هنرمندان خاتم کار اصفهانی طراحیو تولید می شود مانند انواع جعبه جواهرات خاتم کاری، گلدان خاتم کاری، قندان خاتم کاری، جا قلمی خاتم کاری و …….

هنر اصیل و دیرینه خاتم کاری در شهر اصفهان به دست هنرمندان خوش ذوق و چیره دستی تولید می شود و می توان گفت محصولات خاتمکاری اصفهان جزء بهترین محصولات خاتم کاری ایران می باشد.

شما می توانید با خرید یکی از انواع محصولات خاتم کاری یک هدیه زیبا و ارزنده برای کسانی که دوستشان دارید و به هنر علاقه مند می باشند تهیه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید جعبه خاتم کاری اصفهان به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن