خرید عمده خاتم کاری اصفهان

فروش عمده خاتم کاری اصفهان

فروش عمده خاتم کاری اصفهان

یکی از مهمترین ویژگی های صنایع دستی و آثار هنری، تاثیرات مثبت آنها بر روی روح و روان انسان ها دانست، انسانی که در گیر زندگی مدرن شده و تنش های عصبی ناشی از سبک زندگی با استفاده از صنایع دستی کاهش می یابد.

در واقع هنر حلقه اتصال ما با همه بشریت می باشد، شاید به همین دلیل می باشد که هنر خاتم کاری را معجزه حضرت ابراهیم (ع) می دانند.

هنر خاتم کاری اصفهان، یکی از دقیق ترین و ظریف ترین هنر های تزئین محصولات چوبی می باشد که با استفاده از مثلث های رنگین به حالت موزائیکی تزئین می شود.

از جمله محصولات خاتم کاری نفیس و ارزنده می توان به جعبه خاتم کاری شده اشاره کرد که می تواند موارد استفاده مختلفی داشته باشد، جعیه خاتم کاری یک اثر هنری نفیس و ارزنده ساخته شده به دست هنرمندان اصفهانی می باشد.

از جمله مواد اولیه مورد استفاده در هنر خاتم کاری می توان به چوب های رنگی از جمله عناب، فوفل و … اشاره کرد که تنوع رنگ در آنها موجب زیبایی طرح پیاده سازی شده می شود.

اصفهان به عنوان یکی از مراکز تولید صنایع دستی ایران، دارای کارگاه های متعدد تولید خاتم کاری می باشد و این شهر به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تولید خاتم کاری کشور می باشد.

اگر شما به دنبال خرید یک هدیه زیبا و ارزنده برای عزیزان خود می باشید که عاشق هنر می باشند، پیشنهاد ما به شما خرید جعبه خاتم کاری اصفهان می باشد.

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری به لینک زیر مراجعه نموده. خرید صنایع دستی اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : ۲۱۹۰۰تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن