خرید خاتم کاری اصفهان

فروش ویژه زمستانه خاتم کاری اصفهان

فروش ویژه زمستانه خاتم کاری اصفهان

فطرت انسانی هنر دوست و هنر جو آفریده شده است و ما به کرات شنیده ایم خداوند زیباست و زسبایی را دوست دارد و به همین دلیل از که انسان بدو پیدایش تا به کنون به دنبال زیبایی و ابراز آن داشته است.

در واقع می توان گفت هنر نقش بسزایی در تربیت روح انسانی دارد و به نوعی برای هنر نوعی رستگاری است که ما را از درد و رنج رهایی می دهد تا به  آزادی غایی دست پیدا کنیم.

کشور ما ایران نیز از بعد تنوع هنر و محصولات هنری غنی می باشد و هنرمندان بسیاری در این مرز و بم به تولید محصولات زیبا و کاربردی مشغول می باشند از جمله خاتم کاری، میناسازی، قلمکاری، فیروزه کوبی و ……

هنر خاتم کاری که طبق روایات به حضرت ابراهیم نسبت داده شده است و گویند پدید آورنده این هنر زیبا و چشم نواز که برای تزئین محصولات چوبی مورد استفاده قرار می گیرد می باشد.

شهر هنر پرور اصفهان در زمینه تولیدات خاتم کاری نقش پر رنگی دارد و خاتم کاری اصفهان با داشتن محصولات متنوعی خاتم کاری توانسته اند سهم خوبی از بازار فروش صنایع دستی این شهر را به خود ختصاص دهند.

هنر خاتم کاری بر روی محصولات مختلفی پیاده سازی می شود از منبر مسجد جامع شیراز گرفته تا جعبه خاتم کاری اصل که نشان از این اصل دار که این هنر محدودیتی ندارد.

این روزها هنر خاتم کاری بر روی زیر ساخت هایی از جنس مس نیز پیاده سازی می شود که زیبایی این هنر را دوچندان کرده است. هنرمند خاتم کار برای تولید یک اثر هنری نفیس نیاز به صرف وقت، حوصله و دقت زیادی دارد تا یک کار اصیل و شکیل را تولید نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت جعبه خاتم کاری به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  ۲۱۹۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن