جعبه خاتم کاری اصفهان

قیمت جعبه خاتم کاری شده اصفهان

قیمت جعبه خاتم کاری شده اصفهان

هنر خاتم کاری اصفهان که به عنوان هنری اصیل و نفیس ایرانی می باشد، محصولات متنوعی با هنر خاتم کاری طراحی و تولید می شود که می توانند کاملا کاربردی باشد.

خانم ها همواره به دنبال راه حلی برای نگهداری از زیور آلات و وسایل تزئینی پر کاربرد و ریز خود می باشند و شاید نگهداری از آنها در داخل کشوها منجر به گم شدن آنها بشود.

بن نظر می رسد خرید یک جعبه خاتم کاری شده می تواند این مشکل را به سادگی حل کند، یک اثر هنری نفیس که با هنر خاتم به زیبایی زینت داده شده است.

علاوه بر شهر اصفهان، هنر خاتم در سایر شهرهای ایران طراحی و تولید می شود ولی قدمت هنر خاتم کاری اصفهان بیش از سایر شهر ها می باشد و همین امر دلیلی بر کیفیت و مرغوبیت محصولات خاتم کاری این شهر می باشد.

جعبه خاتم کاری مذکور دارای  دارای ابعاد ۵٫۵*۸*۱۱ سانتی متر می باشد که این ابعاد جمع و جور می تواند تاکیدی برمحبوبیت این محصول می باشد.

جعبه خاتم کاری اصفهان می تواند ابعاد مختلفی داشته باشد و بسته به نیاز خود می توانید ابعاد مورد نظر خود را انتخاب کنید. بایدتوجه داشت برای تمیز کردن محصولات خاتم باید از دستمال نم دار استفاده شود زیرا در اثر رطوبت محصول خاتم آسیب می بیند.

قسمت داخلی این محصول برای استفاده راحت آستر کشی شده، این جعبه خاتم کاری می تواند یک هدیه زیبا برای عزیزان شما باشد و با خرید این محصول زیبایی هنر خاتم کاری را به عزیزان خود هدیه دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت جعبه خاتم کاری اصفهان به لینک مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت های خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : ۲۱۹۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن