خرید خاتم کاری اصفهان

قیمت ظروف خاتم کاری اصل اصفهان

قیمت ظروف خاتم کاری اصل اصفهان

صنایع دستی همواره مورد توجه بوده و هست، زیرا به نوعی با روح زندگی بشری آمیخته شده و رشد و گذر زندگی انسانی در گرو صنایع دستی بوده به همین دلیل می باشد این صنایع در طول سالیان دراز همچنان پا بر جا هستند و برخی از آنها در زندگی روزانه مردم مورد استفاده قرار می گیرند.

از مهمترین ویژگی های صنایع دستی می توان به تاثیر مستقیم بر روی حوزه اقتصادی کشور و عدم وابستگی به صادرات نفتی اشاره کرد و از سوی دیگر می توان به نقش مهم این صنایع در معرفی و شناساندن فرهنگ و هنر ایرانی نه تنها در داخل بلکه در سطح جهانی اشاره کرد.

یکی از هنر های دستی ایرانی که نقش موثری در اشتغالزایی و همچنین فرهنگسازی ایرانی داشته است، هنر ختم کاری می باشد. هنر خاتم کاری دارای پیشینه ای کهن بوده و آثار باقی مانده از سالیان دور نشان از این قدمت هنری دارد.

یکی از دلایل ماندگاری صنایع دستی کاربردی بودن آنها می باشد، هنر خاتم کاری نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد. جعبه جواهرات خاتم کاری نمونه ای از یک محصول خاتم کاری می باشد که بسیار مورد توجه بانوان می باشد.

اگر شما با مشکل پراکندگی وسایل تزئینی و زیورآلات خود مواجه هستید می توانید با خرید یک جعبه خاتم کاری جواهرات براحتی وسایل خود را نظم دهید و نگران گم شدن آنها نباشید.

جعبه خاتم کاری شده اصل دارای زیر ساخت چوبی می باشد و می تواند علاوه بر سطح بیرونی قسمت داخلی جعبه نیز خاتم کاری بشود. در صورت خرید محصولات خاتم کاری آنرا تنها با یک دستمال مرطوب تمیز نمائید و در معرض رطوبت و نور شدید قرار ندهید.

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری به لینک زیر مراجعه نموده و از خرید کالای اصل و با کیفیت بهرمند شوید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : ۴۹۰۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن