خرید عمده خاتم کاری اصفهان

قیمت عمده خرید جعبه خاتم کاری

قیمت عمده خرید جعبه خاتم کاری

یکی از انواع هنر های تزئین چوب هنر ظریف و زیبای خاتم کاری می باشد که دارای تاریخچه کهن می باشد و در روایات آمده است که این هنر از معجزات ابراهیم نبی می باشد.

چند ضلعی های منظم پنج، شش، هشت و ده ضلعی که به طور منظم و با استفاده از مواد رنگی از جمله انواع چوب های رنگی، استخوان و فلزات ساخته می شود و برای تزئین موزاییکی سطح کار مورد استفاده قرار می یگرد.

هنر خاتم سازی که که تعریف آن در لغت نامه دهخدا به اینگونه امده است : ” آن‌که پاره‌های استخوان را در چوب با نقش و نگار بنشاند. خاتم‌سازی عمل خاتم‌ساز را گویند.”

یکی از انواع محصولاتی که با هنر زیبا و ظریف خاتم کاری اصفهان تولید می شود جعبه خاتم کاری شده اصل می باشد که می تواند مصارف گوناگونی داشته باشد.

یک جعبه خاتم کاری اصفهان علاوه بر جنبه تزئینی می تواند به طور کاملا کاربردی مورد استفاده قرار گیرد، به طور مثال به عنوان یک جعبه برای نگهداری انواع زیور آلات مورد پسند بسیاری از خانم های می باشد.

این محصول می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد که علاوه بر نفیس بودن جنبه هنری این محصول بسیار تاثیر گذار می باشد.

انواع مختلف جعبه خاتم کاری در ابعاد و طرح های مختلف طراحی و تولید می شود، از جمله جعبه خاتم کاری مربعی، جعبه خاتم هشت ضلعی و جعبه خاتم کاری بزرگ.

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید جعبه خاتم کاری ارزان قیمت به لینک زیر مراجعه نموده و از خرید کالای اصل و با کیفیت لذت ببرید.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : ۲۱۹۰۰  تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن