خرید خاتم کاری اصفهان

معرفی انواع ابزار خاتم کاری اصفهان

معرفی انواع ابزار خاتم کاری اصفهان

یکی از شاخه های هنری تزئین چوب، هنر خاتم کاری می باشد که سطح زیر ساخت چوبی به وسیله مثلث هایی از جنس چوب، استخوان، عاج،فلز و صدفی به زیبایی تزئین می شود.

یک هنرمند خاتم کار برای تولید یک محصول نفیس و زیبا نیاز به صرف وقت و دقت زیادی دارد تا مراحل تولید یک اثر هنری زیبا را که از رشته کردن چوب تا پرداخت نهایی محصول می باشد را طی کند و یک محصول زیبا و ارزنده تولید نماید.

برای تولید یک محصول خاتم نیاز به استفاده از ابزارآلات و مواد اولیه مختلفی می باشد که نشان از پیچیدگی و گستردگی این هنر دارد. هنر خاتم کاری دارای دو مرحله خاتم کاری و خاتم سازی می باشد.

اولین گام برای ساخت یک اثر خاتم کاری تهیه ابزار خاتم کاری می باشد که عبارت است از: گیره فلزی،  سوهان تیز، چکش، گاز انبر، اره سیم ساب دار، مثلث ساب، مغار، متر فلزی، خط کش ثابت و خط کش تیردار، گونیا و پرگار.

از جمله مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه خاتم کاری چوب، فلز، استخوان، صدف و عاج می باشد از جمله چوب فوفل، آبنوس، عناب، شاه چوب که جز چوب های رنگی می باشند که این مواد به کمک ابزار خاتم کاری مراحلی را باید طی نماید و تغییراتی بر روی آن صورت پذیرد تا در نهایت تبدیل به یک اثر هنری نفیس شود.

تولیدات خاتم کاران اصفهان جز بهترین تولیدات این هنر دستی می باشند و خاتم کاری اصفهان را می توان به عنوان یکی از شاخص ترین هنر های تزئینی چوب نام برد.

از جمله محصولات خاتم کاری اصفهان که می تواند به عنوان یک هدیه زیبا یا یک سوغاتی ارزشمند از این شهر خریداری شود جعبه خاتم کاری اصفهان می باشد که دارای ابعاد و طرح های متفاوتی می باشند.

با پیشرفت تکنولوژی و ارتباط های اینترنتی در واقع می توان بدون سفر به شهر اصفهان و تنها از طریق خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری، صاحب این اثر هنری زیبا و ارزنده شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به لینک زیر مراجعه نموده، خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  ۲۱۹۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن