خرید خاتم کاری اصفهان

نقش خاتم کاری در توسعه اقتصادی

نقش خاتم کاری در توسعه اقتصادی

ایران با دارا بودن محصولات صنایع دستی متنوع یکی از سه قطب برتر تولید صنایع دستی در جهان شناخته شده است که زیبایی و جذابیت محصولت صنایع دستی ایرانی زبانزد عام و خاص می باشد که نشان از ذوق و استعداد هنری هنرمندان این مرز و بوم دارد.

به جرات می توان گفت که صنایع دستی ایرانی دارای شهرت جهانی می باشند که برخی از این صنایع به ثبت جهانی رسیده و دارای شناسنامه جهانی می باشند. از مهمترین ویژگی های صنایع دستی ارانی می توان به زیبایی، جذابیت، طرافت و تنوع محصولات صنایع دستی ایرانی اشاره کرد که همین امر باعث محبوبیت و شهرت جهانی آنها شده.

به عنوان مثال هنر خاتم کاری که یکی از هنر های دستی ایرانی با قدمت طولانی می باشد و به منظور آراستن سطح اشیاء چوبی مورد استفاده قرار می گیرد دارای تنوع محصولات می باشد که از آن جمله می توان به انواع جعبه جواهرات خاتم کاری، گلدان خاتم کاری و …. اشاره کرد.

با توجه به اینکه صنایع دستی می تواند بهعنوان یکی از مهمترین صنایع پرسود و درآمد زا محسوب شود، نیاز به توجه و سرمایه گذاری در این زمینه می باشد و در این زمینه می توان به توجه به بازار یابی و عرضه صحیح محصولات در بازار مصرف اشاره کرد.

به عنوان مثال محصولات خاتم کاری که یکی از صنایع دستی پر طرفدار در داخل و خارج از کشور می باشد باید امکان خرید برای همه دوستداران این هنر در هر نقطه فراهم شود به طور مثال برای خرید جعبه خاتم کاری مرغوب نیاز به سفر و صرف هزینه نباشد و بتوان از طریق اینترنت یک خرید راحت و مطمئن داشت.

با توجه به اینکه هنر خاتم کاری یکی از هنرهای دستی موثر در رشد و توسعه اشتغال در کشور می باشد و می توان گفت توجه به این هنر می تواند نقش بسزایی در رفع معزل بیکاری داشته باشد. نیاز به توجه به این هنر زیبا و چشم نواز در جهت رشد و توسعه اقتصادی کشور بدون درنگ لازم و اجباری می باشد.

از مزایای هنر خاتم کاری می توان به عدم نحصار این هنر به یک شهر خاص اشاره کرد، شما این هنر زیبا را می توانید در شهر ها یمختلف ایران از جمله اصفهان، شیراز و حتی تهران ببینید که به سر پنجه هنرمندان ایرانی ساخته می شود. با سفر به تهران می توانید جعبه خاتم کاری تهران را به عنوان یک سوغات ارزشمند هنری تهیه کنید.

وب سایت فروشگاهی تک سبد با فراهم آوردن مجموعه ای بینظیر از صنایع دستی ایرانی امکان خرید محصولات اصل و با کیفیت و به مناسب ترین قیمت را فراهم آورده است.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : ۴۹۰۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن