جعبه خاتم کاری اصفهان

هدیه سال نو، جعبه خاتم کاری شده اصفهان

هدیه سال نو، جعبه خاتم کاری شده اصفهان

اگر در ایام سال نو در فکر تهیه هدیه ای برای عزیزان خود می باشید می توانید از محصولات صنایع دستی برای انتخاب بهترین هدیه ها استفاده کنید، زیرا با خرید صنایع دستی علاوه بر اینکه شما یک هدیه زیبا تهیه کرده اید از تولید ککندگان داخلی نیز حمایت نموده اید.

در حال حاضر کشور ما دارای بالاترین تنوع تولید صنایع دستی در جهان می باشد و به عنوان سومین قطب تولید کننده صنایع دستی در جهان شناخته شده است که این نشان از هویت هنری و فرهنگی کشور ما دارد. هنرمند ایرانی ذوق هنری و خلاقیت فکری خود را در تولید محصول هنری شکوفا می کند.

یکی از هنر های اصیل و زیبای ایرانی هنر خاتم کاری می باشد ، هنری اصیل و زیبائکه برای آراستن سطوح چوبی به صورت موزایکی با دقت و ظرافت بالا مورد استفاده قرار می گرد، هر چند این هنر زیبا را بروی فلز مس نیزیاده سازی می کنند و خاتم روی فلز نیز دارای زیبایی چشم نوازی می باشد.

اگر شما قصد تهیه هدیه به مناسبت ایام سال نو برای عزیزان و کارمندان خود از حیطه صنایع دستی می باشید، می توانید محصولاتی از زمینه هنر خاتم کاری تهیه کنید، تنوع محصولات خاتم کاری یکی از دلایل محبوبیت این هنر می باشد شما می توانید با خرید جعبه خاتم کاری شیراز یک هدیه زیبا و تاثیر گذار تهیه کنید.

اگر شما قصد تهیه هدیه ای به مناسبت آغاز سال نو برای کارمندان خود دارید می توانید با خرید جعبه خاتم کاری ارزان یک هدیه زیبا، تاثیر گذار و با قیمت مناسب تهیه کنید که کاملا کاربردی نیز می باشد.

اگر شما در کسب و کار خود مشتریانی از سایر کشور ها دارید و تمایل دارید یک هدیه تاثیر گذار به آنها بدهید بهترین گزینه انتخاب هدیه ای از حیطه صنایع دستی می باشد که نشان از هویت فرهنگی و هنری ایرانی دارد.

برای مشاهده تنوع محصولات خاتم کاری اصفهان و خرید جعبه خاتم کاری شده ازران به لینک زیر مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از مزیت های همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید
قیمت : ۴۹۰۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن