خرید خاتم کاری اصفهان

هر آنچه باید قبل از خرید محصولات خاتم کاری بدانیم

هر آنچه باید قبل از خرید محصولات خاتم کاری بدانیم

صنایع دستی که در واقع به عرصه ظهور درآودن زیبایی به دست هنرمندان می باشد عبارت است از مجموعه ای از  مفاهیم و ارزش‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و اقتصادی یک سرزمین.

خاتم کاری نیز یکی از صنایع دستی زیبا و با قدمت چند هزار ساله می باشد که برای ساخت آن باید قطعات ریز و کوچک مثلثی را با نظم و ترتیب خاص در کنار همدیگر قرار داد که این قطعات از طریق بریدن چوب در اندازه های مناسب ساخته می شوند.

اگر شما قصد خرید جعبه خاتم کاری دارید اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید  این می باشد که رنگ و مصالح به کار رفته در ساخت خاتم کاملا یکنواخت و یکدست باشد.

هنرمندان خاتم کار در تهیه محصولات خاتم کاری اصفهان در هنگام رنگ کاری و روکش دادن محصول کاملا  ماهرانه عمل می کنند و سطح کار بدون خدشه و هر عیبی می باشد.

اگر قصد تهیه هدیه جعبه خاتم کاری دارید توجه کنید که تمامی نقش و نگار ها و گل ها در سطح کار قرینه باشند همچنین قرینه بودن زوایا و اضلاع بسیار مهم می باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های یک خاتم کاری مرغوب و ارزشمند صاف و یکنواخت ب.دن سطح خاتم کاری می باشد و عدم خالی بودن کوچکترین جایی از سطح کار.

توجه نمائید با خرید هر محصول خاتم کار آن را در معرض حرارت و رطوبت قرار ندهید زیرا خاتم از سطح کار جدا می شود، به منظور تمیز کردن محصول خاتم کاری می توانید از یک دستمال مرطوب استفاده نمائید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید جعبه خاتم کاری ارزان قیمت به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : ۲۱۹۰۰۰ تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن